Asztalitenisz

Az SZVSE asztalitenisz csapata szeptember 20-án, a bajnokság második fordulójában hazai pályán fogadta az Egri CCOP SC II. gárdáját.

A Hunyadi sportcsarnokban megrendezett találkozón 16 egyéni és két páros összecsapásból csak nyolcat sikerült megnyernie a szerencsi fiúknak és ez 8-10 arányú vendégsikert hozott. Csorba István edző szerint a hazaiak az egyéni meccseken hiába játszottak jobban, mint az előző fordulóban, a versenyzőknek egyszerűen nem volt szerencséje az öt szettes viadalok lejátszásánál. Szerencs VSE – Egri CCOP SC II.: 8-10

Egyéni eredmények: Stadler Tamás (2gy/2v) szettarány 9:7; Bodnár József (2gy/2v) szettarány 8:6; Korály Tibor (2gy/2v) szettarány 8:7; Köllő András (1gy/1v) szettarány 3:3; Török Gábor (0gy/2v) szettarány 0:6. Páros eredmények: Köllő – Török (gy) szettarány 3:0, Bodnár – Korály (v) szettarány 0:3.