Kézilabda

Megkezdte szereplését a megyei felnőtt bajnokságban az SZVSE női kézilabda csapata.

A szerencsiek a Bőcs Ksc játékosait fogadták október 5-én a Kulcsár Anita Sportcsarnokban. A hazaiak nem voltak könnyű helyzetben ugyanis a bajnokság legfiatalabb csapataként az egyik legerősebb gárdával kellett összemérni erejüket. Ennek ellenére igyekeztek lépést tartani a vendégek gyors játékával.

A félidőben 10-17-es bőcsi vezetésnél mentek pihenőre a játékosok. A második félidőben is folytatódott a lendületes játék, így gólban gazdag mérkőzést láthattak a meccsre kilátogatók. A szerencsieknek azonban végül nem sikerült a bravúr. Végeredmény: Szerencs VSE-Bőcs Ksc: 26-39.

Katona Krisztina, a szerencsiek edzője kiemelte, hogy elégedett a lányok teljesítményével, hiszen az ifjúsági korú játékosainknak a felnőtt bajnokságban kell helytállniuk, ami nem egyszerű feladat.