Kézilabda

A Szerencs Városi Sportegyesület kézilabdacsapata a női ifjúsági bajnokság 13. fordulójában a Mezőkeresztes együttesét fogadta február 15-én a Kulcsár Anita Sportcsarnokban.

A találkozó első percétől kiegyenlített összecsapást láthatott a közönség. A gyors támadásokat szoros védekezés követte. Az első harminc perc után 12-13-at mutatott az eredményjelző a vendégek javára. Azonban a második játékrészben sem hagyott alább a lendület, gólt gól követett.

A szerencsieknek sikerült ledolgozni csekély hátrányukat és a rendkívül színvonalas és izgalmas meccset megnyerniük. Végeredmény: Szerencs VSE- Mezőkeresztes VSE: 30-29. A csapatunk jelenleg a tabella harmadik helyét foglalja el.