Kosárlabda

A Szerencs VSE NB II-es kosárlabdacsapata 2016. január 27-én a nyíregyházi Sunshine–NYIKSE gárdáját fogadta. A Kulcsár Anita Sportcsarnokban megtartott mérkőzésen 66–97-re a vendégek nyerték a találkozót.

Mindkét fél részéről a játék lendületesen kezdődött. Az első negyed végére a nyíregyháziak 16–28-as előnyre tettek szert. A Gulyás László által vezetett szerencsiek  ugyan próbálták behozni a lemaradást, ám mégsem tudtak fordítani az álláson. A harmadik negyedben a nyíregyházi csapat egyik tagja térdsérülést szenvedett, de ez sem akadályozta meg győzelmüket. Szerencs VSE – Sunshine–NYIKSE: 66–97. A szerencsi fiúk január 31-én Debrecenben játsszák következő meccsüket a DKA–DEAC csapata ellen.