Labdarúgás

A Szerencs Városi Sport Egyesület labdarúgó csapata Edelény gárdáját fogadta november 19.-én a Tatay Zoltán Ifjúsági sporttelepen.

Tóth István edző lapunk érdeklődésére elmondta: Az első félidőben a csapat nagyon jól játszott és a sikeres kontra játék eredményeként a 3-1-es vezetésre tett szert. A második félidőben Edelény kitámadott, amit sikeresen hárítottak a szerencsiek és a gyors visszatámadásból gól is született így az eredmény már 4-1 volt. Egy hazai szabálytalanságot követően büntetőt ítélt a játékvezető Edelény csapatának, amit sikeresen be is lőttek.

Szerencs VSE - Edelény mérkőzése a Tatay Zoltán sporttelepen. Fotó: Szerencsi Hírek

Ezt követően a vendégcsapat játéka felélénkült és ennek eredményeként 4-4-re kiegyenlítettek. Ekkor Hajdú Gábor góljával sikerült visszavenni a vezetést, azonban az edelényiek ismét kiegyenlítettek így végül 5-5 lett a végeredmény. A szerencsi gárda legeredményesebb játékosa Szegedi Zsolt volt, aki 3 gólt rúgott a mérkőzés során. A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztályban Szerencs VSE a 7. helyre csúszott vissza a tabellán.