Labdarúgás

Gesztely gárdáját fogadta a Szerencs VSE felnőtt férfi labdarúgó csapata szeptember 23-án a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A találkozó esős időben kezdődött el, azonban ez nem gátolta meg a hazaiakat abban, hogy a mérkőzés 6. percében megszerezzék a vezetést Gombos Ádám góljával. A 17. percben egy szerencsétlen helyzet következtében öngóllal egyenlített ki Gesztely csapata. Az összecsapás második félidejében sorra születtek a szerencsi gólok. Elsőként Rábai Gergő talált a gesztelyiek hálójába a mérkőzés 63. percében. Mindössze két perc elteltével Ternyik Máté is utat talált a vendégek kapujába. Az összecsapás 85. percében Suller Zsolt lőtte a szerencsiek negyedik gólját. A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 7. forduló eredménye Szerencs VSE – Gesztely 4 - 1.

Gólszerzők: Szerencs VSE – Gesztely

• 6. perc Gombos Ádám
  • 63. perc Rábai Gergő
  • 65. perc Ternyik Máté
  • 85. perc Suller Zsolt

A Szerencs VSE U19-es csapata 2 – 2 döntetlent játszott a Gesztely U19 gárdával.

Gólszerzők: Szerencs VSE U-19 – Gesztely U-19