Labdarúgás

A Tokaji FC U-16-os gárdáját fogadták a Szerencs VSE U-16-os labdarúgói a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen szeptember 29-én.

A hazai pálya előnyeit élvező szerencsiek számára jól kezdődött az mérkőzés. Az első félidőben 2 gólt is lőttek a tokajiaknak. Az első gólt a 20. percben Buri Szebasztián szerezte, a másodikat 8 perccel később Jäger Máté lőtte. A második játékrészben sem csüggedtek a hazai játékosok. Az 58. percben Horváth Brendon talált utat a tokajiak hálójába. A 70. percben a tokajiak is gólt rúgtak, ám 5 perccel később egy visszatámadásból Német László Levente szerezte meg a szerencsiek negyedik gólját.

A B.A.Z U-16 Keleti Csoport 3. forduló eredménye Szerencs VSE U16 – Tokaji FC U16 4 – 1. A Szerencs VSE U-16 csapata jelenleg a tabella első helyén áll. A következő mérkőzés október 7-én 9 órától kezdődik idegenben a Sárospataki TC ellen. A Szerencsi U-14 gárda október 1-jén vívott mérkőzésén 5 góllal kikapott a Tokaji FC U14 játékosaitól.

Gólszerzők: Szerencs VSE U16 – Tokaji FC U16

20. perc Buri Szebasztián
28. perc Jäger Máté
58. perc Horváth Brendon
75. perc Német László Levente