Labdarúgás

Az Onga SE csapatát fogadták a Szerencs VSE U16-os labdarúgói október 20-án a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A mérkőzés nem indult jól a hazaiaknak, ugyanis a vendégek a 26. percig két gólt is rúgtak. A szerencsi drukkereknek egészen a 29. percig kellett várni a válaszcsapásokra, amikor Jakab Balázs Erik, majd a 33. percben Molnár Márió talált az ellenfél hálójába. Az ongaiak sem tétlenkedtek és az első félidő előtt még egy gólt lőttek, ekkor az állás 2 – 3 volt. A második játékrészben csapatunk új erőre kapott és sorra születtek a gólok. A 39. percben Jäger Máté, a 47. percben Molnár Márió, a 74. és 88. percben pedig Lakatos Zsolt mutatta meg az ongaiaknak, hogy miért veretlen még mindig Szerencs VSE U16-os gárdája. A B.A.Z. U-16 Keleti csoport 6. forduló eredménye Szerencs VSE – Onga SE 6 – 3. A szerencsiek következő mérkőzése idegenben október 29-én lesz a MÁD FC ellen.