Labdarúgás

Nehéz csatát vívott a Szerencs VSE A Szerencs VSE felnőtt férfi labdarúgói Bogács csapatát fogadták a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen november 25-én, szombaton.

A szerencsieknek nem indult jól a mérkőzés, a támadások megtörtek a bogácsiak védelmén, a passzok nem voltak pontosak és sok volt a labdaeladás. Az első félidőben a bogácsiak ezt kihasználva két gólt lőttek a hazaiak hálójába. Az első szerencsi gólra a 45. percig kellett várni, amikor Ternyik Máté talált a bogácsiak hálójába. A második félidőben fordult a kocka.

A szerencsiek újult erővel léptek pályára, már a második félidő elején az 51. percben Rabócz Dávid talált a bogácsiak hálójába, ezzel kiegyenlített Szerencs. Az összecsapást végül Ternyik Máté döntötte el a 75. percben egy újabb góllal. A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 16. forduló eredménye Szerencs VSE - Bogács Thermálfürdő 3 – 2. A Szerencs VSE jelenleg a tabella 11. helyén áll. A következő mérkőzés jövőre március 3-án, idegenben Bőcs ellen lesz.