Labdarúgás

A BTE Felsőzsolca csapatát fogadták szeptember 1-jén a szerencsi focisták a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

Az első félidőben kiegyenlített mérkőzést láthattak a nézők, egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni. A csapatok 0-0-s döntetlen eredménnyel mentek pihenőre. A második játékrész első perceiben a szerencsiek heves támadásokat indítottak a vendégek ellen, eredménytelenül. A támadásokból a felzsőzsolcaiak rendre visszatámadtak, majd az 57. percben sikerült a szerencsiek hálójába gólt lőniük. A vezetés tudatában a vendégek a mérkőzés hátralévő részére inkább a védekezésre összpontosítottak. A végjátékban a szerencsieknek több rálövésük is volt, de gólt nem tudtak lőni.

A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 4. forduló eredménye, Szerencs VSE – BTE Felsőzsolca 0-1. A szerencsiek jelenleg 0 ponttal a tabella utolsó 15. helyén állnak. A következő mérkőzés szeptember 8-án idegenben, Parasznya ellen lesz.