Labdarúgás

Bükkzsérc csapatát fogadták október 14-én, hazai pályán a Szerencs VSE U19-es és felnőtt labdarúgói.

Az ifjúsági csapatunk jól kezdte a mérkőzést Jäger Máté góljának köszönhetően 1-0-s szerencsi vezetésnél mentek pihenőre a játékosok. A második játékrészben azonban elfogyott a lendület, öt gólt kaptunk a vendégcsapattól. A B.A.Z. megyei I. U-19 10. fordulójának eredménye: Szerencs VSE U19 – Bükkzsérc U19: 1-5.

A bükkzsérci csapat komoly ellenfélnek bizonyult a felnőtt labdarúgóink számára is. Az első félidőben kiegyenlített játékot láthatott a közönség, ekkor 1-1 volt az eredmény Gombos Ádám találatával. A második félidőben viszont több olyan helyzet is adódott, melyet nem sikerült kihasználniuk szerencsi a játékosoknak. Még két gólt kaptak a hazaiak.

A végeredmény: Szerencs VSE – Bükkzsérc: 1-3. A következő mérkőzést idegenben Mezőkövesd ellen játsszák a szerencsi focisták.