Labdarúgás

A Sátoraljaújhelyi TKSE U16-os gárdáját fogadták hazai pályán a Szerencs VSE ifjúsági labdarúgói.

A Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen megrendezett találkozón jól kezdtek a hazaiak, a negyedik percben Hisák Szabolcs találatával vezettek a szerencsiek. Ezt követően három gólt rúgtak a vendégek, így 3-1-es sátoraljaújhelyi vezetésnél mentek pihenőre a játékosok. A második félidőben az ellenfél még négyszer talált a szerencsiek hálójába, Tóth Aladár Norman a 81. percben rúgott góljával csak szépíteni tudta az eredményt.

Végeredmény: Szerencs VSE U16- Sátoraljaújhelyi TKSE U16: 2-7. Csapatunk jelenleg a tabella negyedik helyén áll.