Labdarúgás

A Szerencs VSE U16-os labdarúgói a Sárospataki TC csapatát fogadták április 14-én a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A szoros mérkőzésen mindkét csapat lendületesen kezdett és próbálta megszerezni a vezetést. A vendégek találtak előbb a hálóba a 17. percben, amit azonban a szerencsiek sem hagytak válasz nélkül ugyanis a 20. percben Jónás Kevin talált a sárospatakiak kapujába, így 1-1 es eredménnyel zárult az első félidő.

A második játékrészben az ifjú labdarúgók gyors támadó játékkal küzdöttek az előnyért, aminek köszönhetően a vendégek a 60. percben ismét gólt lőttek, de a szerencsieknek a 65. percben sikerült újra kiegyenlíteni az eredményt ami az összecsapás végéig nem változott. Végeredmény Szerencs Vse U16 - Sárospataki TC U16: 2-2. Csapatunk jelenleg a tabella 4. helyén áll.

A következő mérkőzést április 18-án idegenben lesz a Hidasnémeti gárdája ellen.