Labdarúgás

Gólzáporos győzelmet értek el labdarúgócsapataink a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei másodosztályú bajnokság 22. fordulójában. A Szerencs VSE futballistái 2015. április 11-én Bodrogkisfalud gárdáit fogadták a Tatay Zoltán ifjúsági Sporttelepen, ahol a felnőttek 6-1, az U19-es fiatalok 5-0 arányú győzelmet arattak a vendégekkel szemben.

Jól indult a hazai találkozó a Szerencs VSE számára. A szombat délutáni ragyogó napsütésben Szűcs Máté már a meccs hetedik percében megszerezte a vezetést a házigazdák számára. Ezt követte Lengyel László mesterhármasa, melynek köszönhetően a mérkőzés 33. percére már 4-0-s vezetést könyvelhettek el a szerencsiek. A vendégek igyekezetét mutatja, hogy a 36. percben szépítettek, de a szünet előtt Szűcs Máté újabb találata után végképp elszálltak a bodrogkisfaludi remények (5-1). A második félidőben sokkal visszafogottabb játékot láthattak a nézők, akik a kellemes tavaszi időjárásnak is köszönhetően nagy számban látogattak ki a mérkőzésre. A meccs végeredményét egy bodrogkisfaludi öngól állította be a találkozó 53. percében. Szerencs VSE – Bodrogkisfalud: 6-1. A 22. forduló után Szerencs 49 ponttal őrzi első helyét a 15 csapatos mezőnyben.Az U19-es találkozón sem maradt esélye a Bodrog-parti csapatnak. Az ifiknél Margitai Áron, Kurmai Dániel, Tóth Tamás, Tóth Szilveszter Benjámin és Kecső Antal Balázs egy-egy gólja járult hozzá az 5-0 arányú győzelemhez.A következő mérkőzést április 18-án játsszák csapataink Mezőzomboron.