Labdarúgás

Újabb hazai győzelem után a Szerencs VSE továbbra is vezeti a tabellát a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei labdarúgó-bajnokság kelet csoportjában. A 26. fordulóban Bodroghalom érkezett vendégségbe Szerencsre, a találkozón 2-1 arányú házigazda siker született.

A mérkőzés esélyeseként fogadta csapatunk 2015. május 9-én hazai pályán, a tabella 11. helyén álló Bodroghalom gárdáját. Az utóbbi időszakban megszokott gólzápor ezúttal elmaradt, Szentirmai Gergely a 30. percben szerezte meg a vezető gólt, azonban a hazai nyugalom nem tarthatott sokáig: a vendégek a 39. percben kiegyenlítettek. A meccs végeredményét a második félidő közepén Nagy Máté állította be (2-1). Szerencs 58 ponttal továbbra is vezeti a tabellát, a második helyen 56 ponttal Tokaj áll, a 48 pontos Abaújszántó előtt. Az U19-es csapatok találkozóján fölényes, 6-0 arányú szerencsi győzelem született. A fiúk egy percig sem hagytak kétséget afelől, hogy ezen a meccsen nincs keresnivalója a vendég Bodroghalom ifjainak. A mérkőzés legjobbja Vinnai Patrik volt, aki négy góllal járult hozzá a sikerhez. További gólok: Kecső Antal Balázs (1), Molnár Milán (1).