Labdarúgás

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei női labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában a Szerencs VSE lányai Sárospatak otthonában léptek pályára.

Szoros mérkőzést játszott szeptember 26-án Sárospatak ellen a Szerencs VSE női futballcsapata. Együttesünk már a játék első perceiben eldönthette volna a mérkőzést, de három ziccerből egyet sem sikerült értékesíteni. A hazaiak mindezt három góllal bosszulták meg az első 30 percben. A második játékrészben már a Szerencs irányított, de hiába a hatalmas hajrá, csupán két alkalommal sikerült megremegtetni a sárospataki hálót. Takács László edző szerint ismét lassan lendült játékba a csapat, és csak a második félidőben hozták azt a játékot, amivel megnyerhették volna a találkozót. Sárospatak – Szerencs: 3-2