Labdarúgás

Magabiztos játékkal, 5-1 arányban nyerte meg legutóbbi, hazai mérkőzését a Szerencs VSE női labdarúgócsapata. Együttesünk 2015. október 10-én Kurityán gárdáját fogadta a Kulcsár Anita Sportcsarnokban.

A hazaiak már a mérkőzés elején megszerezték a vezetést, és mindvégig kezükben tartották az irányítást. A lányok sok szép helyzetet dolgoztak ki, de a vendégek jó formában lévő kapusa kiválóan “állta a sarat”. Helgert Gréta távoli bombái is sorra a hálóőr kezében landoltak. A szünetben ismét Takács László edző jó tanácsaira volt szüksége a csapatnak. A második félidőben az ellenfél ugyan megszerezte a szépítő találatot, de Szerencs további négy góllal növelte előnyét. Gólok: Ács Tünde, Bartus Ivett, Helgert Gréta (2), Dudás Adrienn.Takács László edző így értékelte a találkozót: szokás szerint nehezen kezdtük a mérkőzést, nagyon sok helyzetet dolgoztunk ki, de ebből az első félidőben csak egyet tudtunk értékesíteni. A lányok szép játéka ellenére a ziccerek továbbra is kimaradtak. A félidőben sikerült felrázni a lányokat, így a második játékrészben sokkal szebb, pontosabb játékkal sikerül 5-1 arányban győznünk.Szerencs VSE: Bartus Fruzsina, Haushel Tünde, Nagy Klaudia, Helgert Gréta, Ács Tünde Varga Anna, Bartus Ivett, Dudás Adrienn, Dankó Viktória, Kovács Annamária, Lakomecz Anita. Edző: Takács László.