Labdarúgás

Bánhorváti gárdáját fogadta a Szerencs VSE felnőtt labdarúgó csapata április 14-én szombaton, a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A hazai kékmezes szerencsiek már a mérkőzés elejétől kezdve fegyelmezetten játszottak. A félidő leintése előtt, a 44. percben Kiss Krisztián talált a bánhorvátiak hálójába, amivel megszerezte a vezetést a hazaiaknak. A pihenő után a vendégek új erőre kaptak, heves támadásokat indítottak a szerencsiek kapuja felé, melynek következtében az 50. percben sikerült kiegyenlíteniük.

A szerencsiek azonban nem adták fel és folytatva az első félidőben mutatott fegyelmezettséget tovább támadtak. A 61. percben Gombos Ádámnak sikerült gólt lőnie a vendégek hálójába. A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 23. forduló eredménye Szerencs VSE – Bánhorváti 2-1. A következő mérkőzés idegenben lesz április 22-én 17 órától Ózd ellen. Szerencs VSE jelenleg a tabella 11. helyén áll. A Szerencs VSE U19-es csapata 3-1 arányú győzelmet aratott. Az ifi csapat a tabella 6. helyén áll.