Labdarúgás

A Szerencs VSE felnőtt labdarúgói Hidasnémeti csapatát fogadták október 27-én a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen, a megyei bajnokság 12. fordulójában.

A szerencsiek jól kezdték a mérkőzést, hiszen a 8. percben megszerezték a vezetést Ternyik Máté találatának köszönhetően. A 20. percben már két góllal vezettek a szerencsiek, azonban a vendégek lendületes, támadó játékának köszönhetően rövid időn belül kiegyenlítettek így a félidőben 2:2-es állásnál mentek pihenőre a játékosok.

A második játékrészben is folytatódott az izgalmas játék. Az ellenfél a 60. percben egy újabb gólt szerzett, így átvette a vezetést, ami a mérkőzés végéig nem változott. Végeredmény: Szerencs VSE-HVSC Polgári Kft: 2:3. Csapatunk jelenleg a tabella 14. helyén áll. Az U19-es labdarúgóink magabiztos 4-1 arányú győzelmet arattak a HVSC U19-es csapatával szemben.