×

Értesítés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/cikkek/2015/04/20150411_labdargs_foci_szerencs_bodrogkisfalud

Labdarúgás

Gólzáporos győzelmet értek el labdarúgócsapataink a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei másodosztályú bajnokság 22. fordulójában. A Szerencs VSE futballistái 2015. április 11-én Bodrogkisfalud gárdáit fogadták a Tatay Zoltán ifjúsági Sporttelepen, ahol a felnőttek 6-1, az U19-es fiatalok 5-0 arányú győzelmet arattak a vendégekkel szemben.

Jól indult a hazai találkozó a Szerencs VSE számára. A szombat délutáni ragyogó napsütésben Szűcs Máté már a meccs hetedik percében megszerezte a vezetést a házigazdák számára. Ezt követte Lengyel László mesterhármasa, melynek köszönhetően a mérkőzés 33. percére már 4-0-s vezetést könyvelhettek el a szerencsiek. A vendégek igyekezetét mutatja, hogy a 36. percben szépítettek, de a szünet előtt Szűcs Máté újabb találata után végképp elszálltak a bodrogkisfaludi remények (5-1). A második félidőben sokkal visszafogottabb játékot láthattak a nézők, akik a kellemes tavaszi időjárásnak is köszönhetően nagy számban látogattak ki a mérkőzésre. A meccs végeredményét egy bodrogkisfaludi öngól állította be a találkozó 53. percében. Szerencs VSE – Bodrogkisfalud: 6-1. A 22. forduló után Szerencs 49 ponttal őrzi első helyét a 15 csapatos mezőnyben.Az U19-es találkozón sem maradt esélye a Bodrog-parti csapatnak. Az ifiknél Margitai Áron, Kurmai Dániel, Tóth Tamás, Tóth Szilveszter Benjámin és Kecső Antal Balázs egy-egy gólja járult hozzá az 5-0 arányú győzelemhez.A következő mérkőzést április 18-án játsszák csapataink Mezőzomboron.{gallery}cikkek/2015/04/20150411_labdargs_foci_szerencs_bodrogkisfalud{/gallery}