Labdarúgás

Újabb győzelemmel zárta az őszi idényt a Szerencs VSE női labdarúgócsapata. A lányok a hatodik fordulóból elmaradt KBSC FC elleni találkozót játszották le 2015. november 21-én Kazincbarcikán. A mindössze 4+1 fővel kiálló hazaiak ellen könnyűnek ígérkezett a találkozó, de a szerencsi lányok csaknem elkönnyelműsködték a mérkőzést.

Takács László edző szerint a két gólos szerencsi vezetéssel jól indult a meccs, de a sok bizonytalanság miatt a Kazincbarcika kiegyenlített, és csak a mérkőzés végén sikerült megszerezni a győzelmet jelentő harmadik gólt. KBSC FC – Szerencs: 2-3. A szerencsi lányok ezzel a sikerrel és az eddig megszerzett 21 ponttal a tabella harmadik helyére léptek elő.