Kézilabda

A Szerencs VSE házigazdaként 33-20-ra legyőzte a Hatvani KSZSE-t a női ifjúsági kézilabda NB III. D. csoport április 8-ai mérkőzésén.

Az első félidőben egyértelműen a szerencsiek domináltak, gyors támadásokkal rendre betaláltak a hatvaniak hálójába. A csapatok 11 pontos hazai vezetésnél mentek pihenőre. A második játékrészben továbbra is összeszedett volt a szerencsi lányok játéka, az első félidőben kiharcolt előnyüket tovább növelték. Az összecsapást magabiztosan fejezték be. A mérkőzés végeredménye Szerencs VSE-Hatvani KSZSE 33-20 (20-9).

A szerencsi csapat: Tálas Dorina (3 gól), Madárász Rebeka (8 gól), Konyári Vivien (2 gól), Czakó Eszter (2 gól), Katona Petra (2 gól), Vámos Eszter (2 gól), Balog Beatrix Rozália (2 gól), Takács Tímea (6 gól), Matolcsi Lili (6 gól), Árvai Lilla (kapus), Bőcsi Anna (kapus).