×

Értesítés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/cikkek/2020/Marcius/0309_labdarugas

Labdarúgás

A B.A.Z. Megyei II. Kelet felnőtt labdarúgó bajnokság 18. fordulójában a Szerencs Városi Sportegyesület focistái az eddig veretlen Sárospataki TC együttesét fogadták, március 7-én a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

Az szerencsiek gyors támadójátékot mutatva próbált a hálóba találni azonban ez nem sikerült. A 43. percben a vendégek szerezték meg a vezetést. A második játékrészben is folytatódott a lendületes játék, az 51. percben Kiss Dávid találatának köszönhetően kiegyenlítettek a hazaiak.

A meccs hátralévő részében több gólhelyzete is adódott a szerencsieknek, amit azonban nem sikerült értékesíteni. Végeredmény: Szerencs VSE- Sárospataki TC: 1-1. Csapatunk jelenleg a tabella negyedik helyén áll. Az U 19-es együttesünknek sikerült győzelmet aratniuk Sárospatak utánpótlás csapat felett.

Végeredmény: Szerencs VSE U19- Sárospataki TC U19: 1-0. A szerencsiek, mindössze egy ponttal lemaradva az listavezető előtt, a tabella második helyét foglalják el a bajnokságban.