Labdarúgás

Hazai győzelmet könyvelhetett el az elmúlt hétvégén Szerencs Város Sportegyesületének felnőtt férfi labdarúgócsapata. Együttesünk 2015. március 21-én Kenézlő gárdáját fogadta a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen, ahol 3-0 arányú szerencsi siker született.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei másodosztályú labdarúgó bajnokság kelet csoportjának 19. fordulójában nem végződött ilyen jól a Szerencs VSE U19-es együttesének mérkőzése, hiszen 0-1 arányú vereséget szenvedtek a vendégségbe érkező Kenézló csapatától. Az ifik így 35 ponttal továbbra is a tabella ötödik helyén állnak. A szombat délután nem maradt el szerencsi ünneplés nélkül, hiszen a felnőtt gárda magabiztos játékkal utasította maga mögé a tabella utolsó harmadában tanyázó kenézlőieket.A hazai szurkolókat először a kilencedik percben Szívós Márk találata örvendeztette meg (1-0), majd a második félidő elején Nagy László góljával már 2-0 arányban vezetett Szerencs, a mérkőzés 88. percében pedig Szűcs Máté állította be a 3-0-s végeredményt.A tabellát 42 ponttal továbbra is Szerencs vezeti, a 37 pontos Tokaj és a 33 pontos Abaújszántó előtt.Szerencs VSE: Kristóf Péter, Suller Zsolt, Kiss Máté (Budai János), Lengyel László, Szentirmai Gergely, Kramcsák Dávid, Nagy László (Uray Attila), Ladinszki Levente (Sohajda Tibor), Buri Dávid, Szívós Márk (Szabó Ádám), Szűcs Máté, Tóth Alex. Edző: Tóth István.