×

Értesítés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/cikkek/2019/Augusztus/20190821_sakk

Sakk

Szerencsen rendezik meg a 29-dik Zempléni Kupa Sakkversenyt augusztus 17 és 20 között.

Az ország minden tájáról és a határon túlról is érkeztek versenyzők városunkba. A verseny célja a sportág népszerűsítése, továbbá játék és versenylehetőség biztosítása, valamint a sakkbaráti kapcsolatok erősítése is fontos szempont. Az eseményt Balogh Imre az SZVSE sakkszakosztályának vezetője és Nyiri Tibor polgármester nyitotta meg, aki örömét fejezte ki az iránt, hogy évről-évre városunk ad otthont egy ilyen nagyszabású szellemi sportrendezvénynek. Ezt követően kezdetét vette a megmérettetés.

{gallery}cikkek/2019/Augusztus/20190821_sakk{/gallery}

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.