Birkózás

Öt megye versenyzőit felsorakoztató területi, diák I. és II. korcsoportú kötöttfogású bajnokságot rendeztek 2015. február 14-én Püspökladányban.

A 247 résztvevő között a Szerencs VSE birkózó szakosztályát három sportoló képviselte. Nagy Kristóf 35 kg-ban, négy induló között a második helyezést érte el. Molnár Olivér négyszer lépett szőnyegre, az első három meccsét két vállas és fölényes pontozásos győzelemmel nyerte meg; a döntőben csak a diósgyőri ellenfele tudta pontozással megállítani, így ezüstérmet szerzett.

Pál Mihály a kilenc indulót számláló mezőnyben egy pontozásos és egy tus győzelemmel bronz érmes helyen

Másnap, azaz 2015. február 15-én Szigetszentmiklóson rendezték meg a kadet szabadfogású rangsor versenyt, ahol Golopi Gergő (63 kg) és Kovács Szilveszter (100 kg) képviselték Szerencset. A két fiatal az elődöntőből nem jutott tovább – tájékoztatta a Szerencsi Híreket Illésy László szakosztályvezető.