Súlyemelés

Szerencs Kupa néven területi minősítő súlyemelő versenyt rendeztek március 5-én, a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen. Az eseményre szép számmal érkeztek sportolók a környékről. A Szerencs VSE súlyemelői 10 arany és 3 ezüstéremmel gazdagodtak.

Kölyök fiú korcsoport: 1. helyezett Morvai Zsombor, aki egyben a legeredményesebb kölyök versenyző volt.

Fiú korcsoport: 1. helyezett Drizner Ákos.

Serdülő női: 2. helyezett Gégény Anna Léna.

Ifjúsági női: 1. helyezett Fábián Léna, aki egyben a legeredményesebb ifjúsági női versenyző volt.

Serdülő férfi: 67 kg. súlycsoport 1. helyezett Morvai Zalán, aki egyben legeredményesebb serdülő versenyző volt. 73 kg. súlycsoport 1. helyezett Kék Levente, 2. helyezett Fábián András. +96 kg. súlycsoport 1. helyezett Dobi Csaba Kristóf.

Ifjúsági férfi: 81 kg. súlycsoport 1. helyezett Máté Róbert. 102 kg. súlycsoport 1. helyezett Kék Zsolt. +102 kg súlycsoport 1. helyezett Bódi Levente.

Junior férfi: 96 kg. súlycsoport 2. helyezett Kelecseny Róbert.

Felnőtt férfi: +109 kg. 1. helyezett dr. Dudás Balázs.

(Borítókép: Fábián Léna súlyemelés közben.)