Ajánló

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – szerencsi munkavégzéssel 4 órás délelőtti (7:00-11:00) részmunkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS VÉRVEVŐ ASSZISZTENS. A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít. (x)

FŐBB FELADATOK:

  • A szakrendelésen megjelenő páciensek fogadása
  • A vérvételi műveletek szakszerű lebonyolítása
  • A minták szakszerű kezelése
  • A vérvétellel kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • Munkaidőkeretnek megfelelő munkavégzés

ELVÁRÁSOK:

  • Végzettség: laborasszisztens, egészségügyi asszisztens
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Precíz, megbízható, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Páciensorientált szemlélet

ELŐNYÖK:

  • 1-3 év laboratóriumi szakrendelésen szerzett tapasztalat
  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás igazolvány

AMIT NYÚJTUNK:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés, betanulási időszak biztosítása
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális stabil háttér
  • Kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok
  • Munkába járás támogatása Szerencs közigazgatási határán kívül
  • Béren kívüli juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • SYNLAB Hungary Kft. Szerencsi Laboratórium
  • 3900 Szerencs, Bekecsi u. 10. (Egyesített Szociális és Egészségügyi Intézet)

A pályázásra vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatónk a honlapunkon, a Karrier menüpont alatt található.