Egyéb sportok

Szerencs Város Sportegyesülete és Szerencs Város Önkormányzata szeptember 8-án szervezte meg a XI. Szerencsi Vasember jótékonysági sporteseményt.

A verseny célja, hogy népszerűsítse a futás, úszás és kerékpározás sportágakat valamint, hogy felhívja a figyelmet az egészséges életmód fontosságára. Idén több mint 60 induló volt, akik mini, újonc, haladó, prémium és vasember kategóriákban mérettették meg magukat.

Minden résztvevő ajándékban részesült. A legjobban teljesítőknek az érmeket Nyiri Tibor polgármester nyújtotta át. A Kulcsár Anita Alapítvány képviseletében Ráczné Váradi Éva kuratóriumi elnök vette át a nevezési díjakból összegyűlt összeget, amiből olyan szerencsi dákokat támogatnak majd, akik kiváló sporteredményeik mellett a tanulmányaikban is kimagaslóak.

A XI. Szerencsi Vasember verseny vasember kategória győztese a 2005-ös születésű Juhász Kamilla lett, aki 2óra 15 perc, 18 mp alatt teljesítette az 1200 m úszást, 30km kerékpározást és 8 km futást magában foglaló távot.