Értesítés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/cikkek/2018/Oktober/20181021_kezilabda

Kézilabda

Tiszaújváros csapatát fogadták a szerencsi kézilabdás lányok október 19-én a Kulcsár Anita Sportcsarnokban.

A hazaiak jól kezdték a meccset, ami az eredményen meg is mutatkozott, hiszen az első félidőben három góllal átvették a vezetést. A második félidőre a kapkodás volt a jellemző, sok volt az eladott labda, aminek a következtében előnyhöz jutott az ellenfél csapata. A játék végére visszatért a szerencsi lányok játékkedve, melynek köszönhetően a mérkőzés végül hazai győzelemmel és egy sérüléssel zárult.

Katona Krisztina, a szerencsi csapat edzője elmondta: a játékosoknak fejlődniük kell még a labdakezelésben és minden lánynak el kell hinnie, hogy ők már igenis jó kézilabdások. Végeredmény: Szerencs VSE- Tiszaújváros SC: 32-31. A szerencsi kézilabda csapat soron következő mérkőzését november 9-én játssza a Szepa KSE II. gárdája ellen idegenben.