Kosárlabda

A tiszaújvárosi Club 96 együttesével mérkőzött meg Szerencs Város Sportegyesületének férfi kosárlabdacsapata április 4-én, mely során 101-76-ra diadalmaskodtak a hazaiak.

A szerencsiek már az első negyedben átvették a vezetést, a vendégek azonban próbálták tartani a lépést. 52-25-ös hazai vezetésnél mentek pihenőre a játékosok. A harmadik negyedben a tiszaújvárosiak erőre kaptak, a szerencsi kosarasok viszont nem hagyták magukat és igyekeztek gyors passzokkal pontot szerezni.

A meccs a szerencsiek győzelmével zárult. Végeredmény: Szerencs VSE - Club 96 Tiszaújváros 101-76 (23-10,29-15,22-24,27-27).

A következő hazai mérkőzés április 18-án lesz és a Sátoraljaújhelyi TK ellen játszanak majd a szerencsi kosárlabdázók.