Közérdekű

A Helyi Választási Bizottság 2019. szeptember 9-én 16,00 óráig nyilvántartásba vette az előírt számú érvényes ajánlással rendelkező bejelentett jelölteket, majd 16,00 óra után megtartott ülésén a törvényben előírt módon kisorsolta a bejelentett jelöltek szavazólapokon megjelenő sorrendjét.

A Helyi Választási Bizottság 2019. szeptember 9-én 16,00 óráig, a jelöltbejelentésre nyitva álló határidőig az alábbi jelölteket vették nyilvántartásba:

Polgármester választás jelöltjei

  • Bíró László, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom
  • Dr. Egeli Zsolt, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt
  • Farkas Kornél, független jelölt
  • Nyiri Tibor, független jelölt

Települési egyéni listás választás jelöltjei

  • Bárány Alexandra, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom
  • Beregi Gábor, független jelölt

  • Csepely János, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom

  • Danyi László, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt

  • Dorgai László, független jelölt

  • Dr. Bobkó Géza, független jelölt
  • Dr. Brugoviczky Zsolt, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt
  • Dr. Gál András, független jelölt
  • Dr. Gál Tamás, független jelölt

  • Dr. Takács István, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt

  • Gábor Zsuzsanna, független jelölt

  • Herczeg Zoltán, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom

  • Horváth Ádám, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom

  • Jakab Tamás, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt

  • Kiss Dezső, független jelölt

  • Kiss Attila, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt

  • Papp Sándor, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom

  • Pazonyi Zoltán, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt

  • Profáncsik Sándorné, független jelölt

  • Rábainé Végh Anett, független jelölt

  • Ráczné Váradi Éva, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt

  • Szabó István, független jelölt

  • Szűcs Anita, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom

  • Takács Mihály István, független jelölt (2019.09.11. lemondott, nem választható)

  • Tóth Benjámin, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom

  • Tóthné Borbély Gabriella, Jobbik Magyarországért Mozgalom - Magyar Szocialista Párt – Momentum Mozgalom - Mindenki Magyarországa Mozgalom
  • Varkoly Ádám, FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata Néppárt

Nemzetiségi Önkormányzati választások egyéni jelöltjei

Nemzetiség: NÉMET

  • Braun Csaba, BAZ Megyei Német Szövetség
  • Dr. Árvay László, BAZ Megyei Német Szövetség
  • Vágási-Endrész Edina, BAZ Megyei Német Szövetség

Nemzetiség: ROMA

  • Bakos Anita, ÉKE
  • Balázs Erzsébet, LUNGO DROM
  • Botos Lászlóné, ÉKE
  • Buri Imréné, FIROSZ
  • Czimbalmos Lászlóné, FIROSZ
  • Czimbalmosné Buri Éva, ÉKE
  • Glonczi Lajos, LUNGO DROM
  • Kótai Edit, LUNGO DROM
  • Lakatos Zoltán, LUNGO DROM
  • Lapis János, FIROSZ
  • Mezei Olga, ÉKE
  • Molnár Ferenc, FIROSZ
  • Rontó László, LUNGO DROM

A Helyi Választási Bizottság a 2019. szeptember 9-én, 16,00 óra után megtartott ülésén a törvényben előírt módon kisorsolta a bejelentett jelöltek szavazólapokon megjelenő sorrendjét.

Polgármester jelöltek sorsolt sorrendje:

  1. Dr. Egeli Zsolt
  2. Farkas Kornél
  3. Biró László
  4. Nyiri Tibor

Egyéni listás jelöltek sorsolt sorrendje:

  1. Herczeg Zoltán
  2. Dr. Gál András
  3. Danyi László
  4. Bárány Alexandra
  5. Szűcs Anita
  6. Rábainé Végh Anett
  7. Dr. Bobkó Géza
  8. Pazonyi Zoltán
  9. Dorgai László
  10. Horváth Ádám
  11. Dr. Takács István
  12. Tóth Benjámin
  13. Csepely János
  14. Beregi Gábor
  15. Papp Sándor
  16. Profáncsik Sándorné
  17. Tóthné Borbély Gabriella
  18. Dr. Brugoviczky Zsolt
  19. Kiss Dezső
  20. Szabó István
  21. Jakab Tamás
  22. Varkoly Ádám
  23. Dr. Gál Tamás
  24. Kiss Attila
  25. Gábor Zsuzsanna
  26. Takács Mihály István (2019. 09.11. lemondott, nem választható)
  27. Ráczné Váradi Éva

Nemzetiségi egyéni jelöltek sorsolt sorrendje:

Nemzetiség: NÉMET

  1. Dr. Árvay László
  2. Braun Csaba
  3. Vágási-Endrész Edina

Nemzetiség: ROMA

  1. Botos Lászlóné
  2. Buri Imréné
  3. Mezei Olga
  4. Rontó László
  5. Czimbalmosné Buri Éva
  6. Kótai Edit
  7. Lapis János
  8. Bakos Anita
  9. Glonczi Lajos 
  10. Lakatos Zoltán
  11. Czimbalmos Lászlóné
  12. Balázs Erzsébet
  13. Molnár Ferenc

Forrás: Szerencs Város Önkormányzata

Városhatár

Az új esztendő kezdetén Nyiri Tibor Szerencs polgármestere visszatekintett az elmúlt év kihívásokkal teli hónapjaira, értékelte az elvégzett munkát, és szólt a 2023-as év terveiről, céljairól.

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.