Labdarúgás

A B.A.Z. megyei I. felnőtt labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában a Mezőkövesd Zsóry II. csapatát szemerkélő esőben fogadták a Szerencs VSE focistái a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen május 5-én.

A tabella hatodik helyén álló mezőkövesdiek komoly ellenfélnek bizonyultak, a meccs első gólját is ők rúgták. Ezt követően, rövid időn belül a vendégek még háromszor találtak a szerencsiek hálójába. Sokat kellet várni rá, de végül a 40. percben megérkezett a szerencsiek első és egyetlen találata Jäger Mátétól, azonban egy perccel később a mezőkövesdiek az ötödik góljukat is megszerezték.

A játékosok 1-5-ös mezőkövesdi vezetésnél mentek pihenőre. A második félidőben a fiatalok beállításával javult a szerencsiek játéka, bátrabban fociztak, de az eredmény nem változott. Végeredmény: Szerencs VSE - Mezőkövesd Zsóry II: 1-5.