Labdarúgás

A B.A.Z. megyei I. felnőtt labdarúgóbajnokság 28. fordulójában Gesztely csapatát fogadták a szerencsi focisták május 18-án.

A tabella kilencedik helyén álló gesztelyiek könnyű ellenfélnek bizonyultak, balszerencséjükre már a meccs 5. percében öngólt lőttek. Ezt követően a szerencsi Ternyik Máté és Berecz László egyet-egyet, Jäger Máté pedig még két gólt rúgott az első félidőben, a vendégek csak egy találattal tudtak szépíteni.

A játékosok így 5-1-es szerencsi vezetésnél mentek pihenőre. A második játékrészben tovább folytatódott a kiélezett párharc, több cserét követően a gesztelyi csapat még kétszer talált utat a hazaiak hálójába. Végül a 93. percben Kozsik Olivér góljával kialakult a végeredmény: Szerencs VSE – Gesztely: 6:3.

Ezen a napon a Szerencs VSE U19-es csapata 5-0-ra kikapott a gesztelyi ifi csapattól.